Főoldal Autóbusz menetrend Görögország 2017.

Autóbusz menetrend Görögország 2017.

Felszállási helyeink

Az autóbuszos turnusok indulási napja péntek, Magyarországra visszaérkezése vasárnap.

Autóbusz menetrend

1-ES GYŰJTŐVONAL

Találkozás

FELSZÁLLÁS HELYE

Indulás

4:30

Sopron - TESCO Áruház parkolója, Ipar körút

4:50

5:30

Sárvár - TESCO Áruház parkolója, Rákóczi utca

5:50

6:00

Szombathely - TESCO Áruház parkolója, Zanati utca

6:20

EGYEZTETÉSES

Körmend - Tesco parkolója, Sport utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Vasvár - 74-es számú főút melletti MOL benzinkút, Dr. Tetter utca

EGYEZTETÉSES

7:00

Zalaegerszeg - Tesco parkolója, Sport utca

7:20

EGYEZTETÉSES

Keszthely - TESCO Áruház parkolója, Csapás utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Marcali - 68-as számú főút melletti MOL benzinkút, Noszlopy Gáspár utca

EGYEZTETÉSES

8:10

Nagykanizsa - TESCO Áruház parkolója, Boszorkány utca

8:30

EGYEZTETÉSES

Böhönye - 68-as főút melletti MOL benzinkút, Szabadság utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Nagyatád - Béta Solar Hotel parkolója, Széchenyi tér

EGYEZTETÉSES

9:30

Kaposvár - Mc Drive / OBI Áruház parkolója, Kaposvári György utca

9:50

EGYEZTETÉSES

Szigetvár - MOL benzinkút, József Attila utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Szentlőrinc - 6-os számú főút melletti buszmegálló, Jókai Mór utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Dombóvár - Arany János tér /Templom melletti parkoló/

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Komló - Eszperantó tér

EGYEZTETÉSES

11:00

Pécs - TESCO Áruház parkolója, Budai vám

11:30

EGYEZTETÉSES

Bonyhád - OIL benzinkút, Bartók Béla út

EGYEZTETÉSES

11:55

Mohács - TESCO Áruház parkolója, Pécsi út

12:15

12:25

Bátaszék - MOL benzinkút, Budai út

12:45

13:10

Baja - TESCO Áruház parkolója, Gránátos utca

13:30

14:25

Tompa - 53-as számú főút melletti MOL benzinkút

14:45

 

2-ES GYŰJTŐVONAL

Találkozás

FELSZÁLLÁS HELYE

Indulás

6:40

Győr - TESCO Áruház parkolója, Királyszék utca

7:00

7:50

Tatabánya - M1-es autópálya melletti Mc Drive parkolója

8:10

9:00

Budapest - OMV benzinkút, Mester utca

9:30

9:50

Érd - TESCO Áruház parkolója, Budafoki út

10:10

10:10

Százhalombatta - TESCO Áruház parkolója, Damjanich utca

10:30

11:00

Dunaújváros - TESCO Áruház parkolója, Aranyvölgyi út

11:20

11:25

Dunaföldvár - MOL benzinkút, Paksi utca

11:45

11:50

Paks - TESCO Áruház parkolója, Tolnai út

12:10

13:10

Baja - TESCO Áruház parkolója, Gránátos utca

13:30

 

3-AS GYŰJTŐVONAL

Találkozás

FELSZÁLLÁS HELYE

Indulás

EGYEZTETÉSES

Veszprém - Hotel Veszprém parkolója, Budapesti út

EGYEZTETÉSES

9:40

Székesfehérvár - AUCHAN Áruház parkolója, Holland fasor

10:00

11:45

Szekszárd - TESCO Áruház parkolója, Tartsay Vilmos utca

12:05

12:25

Bátaszék - MOL benzinkút, Budai út

12:45

 

4-ES GYŰJTŐVONAL

Találkozás

FELSZÁLLÁS HELYE

Indulás

8:00

Eger - MOL benzinkút, Mátyás király út

8:20

8:55

Gyöngyös - MOL benzinkút, Pesti út

9:15

9:25

Hatvan - TESCO Áruház parkolója, Bibó István út

9:45

EGYEZTETÉSES

Jászberény - TESCO Áruház parkolója, Nagykátai út

EGYEZTETÉSES

10:55

Szolnok - 4-es számú főút melletti MOL benzinkút, Elkerülő út

11:15

11:35

Cegléd - Templom parkolója, Fő tér

11:55

11:55

Nagykőrös - Rony Szolárium parkolója, Széchenyi tér

12:15

12:40

Kecskemét - Pólus Róna parkolója, Dunaföldvári út

13:00

EGYEZTETÉSES

Kiskunfélegyháza - TESCO Áruház parkolója, IX. körzet

EGYEZTETÉSES

14:25

Tompa - 53-as számú főút melletti MOL benzinkút

14:45

 

5-ÖS GYŰJTŐVONAL

Találkozás

FELSZÁLLÁS HELYE

Indulás

EGYEZTETÉSES

Kazincbarcika - 26-os számú főút melletti MOL benzinkút, Hadak útja

EGYEZTETÉSES

6:00

Miskolc - AUCHAN Áruház parkolója, Pesti utca

6:20

EGYEZTETÉSES

Tiszaújváros - Autóbusz Állomás, Mátyás király út

EGYEZTETÉSES

8:00

Nyíregyháza - PROFI Áruház parkolója, Állomás tér

8:20

9:10

Debrecen - TESCO Áruház parkolója, Kishegyesi út

9:30

EGYEZTETÉSES

Hajdúszoboszló - Autóbusz Állomás, Fürdő utca

EGYEZTETÉSES

EGYEZTETÉSES

Karcag - 4-es számú főút melletti MOL benzinkút, Gyarmati út

EGYEZTETÉSES

9:55

Berettyóújfalu - TESCO Áruház parkolója, Honvéd utca

10:15

11:20

Békéscsaba - TESCO Áruház parkolója / SHELL benzinkút, Szarvasi út

11:40

12:00

Orosháza - TESCO Áruház parkolója, Vásárhely utca

12:20

12:40

Hódmezővásárhely - Tűzoltóság, Szent István tér

13:00

13:10

Szeged - TESCO Áruház parkolója, Rókusi körút

13:30

14:25

Tompa - 53-as számú főút melletti MOL benzinkút

14:45

 

*A felszállási helyek és becsatlakozási lehetőségek a felsorolt városokban díjmentesek, a megjelölt uticélokra!!!

 

* A díjmentes felszállási lehetőséget minimum 2 fő jelentkezése esetén tudjuk biztosítani,
kivéve az 'EGYEZTETÉSES' felirattal jelölt felszállási helyeken, ahol minimum 4 fő jelentkezése esetén, illetve egyeztetés alapján kínálunk díjmentes transzfer lehetőséget útjainkhoz!

 

* Az indulási és érkezési időpontok tájékoztató jellegűek és mindig a helyi idő szerint értendők!

 

* Leérkezés Görögországba előreláthatólag szombaton a reggeli / délelőtti órákban.

 

* Visszaindulás Görögországból előreláthatólag szombaton a déli / kora délutáni órákban.

 

* Az utaslétszám függvényében egyes útvonalakon személyautós / kisbuszos, vagy összevont buszos transzfer előfordulhat!

 

* Budapesten / Kecskeméten / Szegeden vagy Tompán átszállásra is sor kerülhet!

 

* A menetrend Magyarország - Szerbia - Macedónia - Görögország útvonalra készült.

Nyomtatás